Close

Prečo s Invest4Life?

Prečo si vybrať ako investičného partnera Invest4Life? Pretože partner, s ktorým spolupracujete je dôležitý. Pretože veríme, v to čo robíme. Pretože sa správame zodpovedne. Pretože veríme, že dlhodobé vzťahy sa vyplácajú. Pretože sú pre nás naši klienti aj partneri dôležití. Pretože veríme v budúcnosť. Pretože nesľubujeme nesplniteľné. Pretože rozumieme investíciám. 

Jednoducho preto, že si Vašu dôveru vážime a zaslúžime si ju.

Čo pre Vás môžeme urobiť?

Vieme zhodnocovať majetok, zarobiť Vám peniaze. Šetríme čas našim klientom a ich náklady.
Sme špecialisti na poradenstvo.
Administratívne činnosti nechávame iným, tým ktorí dokážu tieto veci robiť rýchlejšie a lacnejšie ako my.
(I preto nedržíme prostriedky našich klientov a cenné papiere našich klientov.)

Ako pracujeme

Vy nám povedzte, kto ste, aké máte vedomosti a prečo uvažujete o investícii.

A my vám ukážeme, ako by sme s prostriedkami pracovali, ak by sme boli na Vašom mieste. Dáme Vám na stôl fakty, informácie, podklady tak, aby ste sa mohli kvalifikovane a správne rozhodnúť. Výrazne investujeme do technológií, takže náš návrh budete mať pripravený rýchlo.


Na Vás bude návrh schváliť. Alebo nám povedať, že si prajete určité zmeny, alebo nám doplníte informácie, ktoré budete považovať za dôležité. Na tomto základe upravíme naše návrhy.


Ak budete s návrhmi spokojní a odsúhlasíte ich zariadime všetku potrebnú administratívu.

Že je začať investovať jednoduché? 

Chceme robiť veci jednoducho a zrozumiteľne.

Ako sa o vás staráme

Prvou vecou je Vám pripraviť riešenie, ktoré zodpovedá Vášmu zámeru.

Trhy sa, ale vyvíjajú, vyvíja sa Vaša situácia aj Vaše očakávania. Chceme Vám šetriť čas,ale tiež chceme, aby ste vedeli, čo sa deje. Preto kombinujeme zaujímavé informácie emailom, s osobnou starostlivosťou.

Môžete si vybrať, či chcete, aby Vám boli informácie o Vašom majetku a informácie o investovaní zasielané jedenkrát za štvrť roka, pol ročne alebo raz ročne.

Okrem toho sa s Vami minimálne raz ročne osobne spojí investičný poradca, ktorý sa stará o Vaše investície. 


Proste full servis.  

Nikdy nebolo jednoduchšie vytvárať budúcnosť.  

Spojte sa s nami!

Ak si kladiete otázky

Ste niečím jedineční?

Na túto otázku sa ťažko odpovedá, ak považujete ako my za štandard, čo iní prezentujú ako svoje exkluzívne služby pre vybraných klientov. 😉
Ale, určite sa Vám bude páčiť, že sme si povedali, že chceme zarábať s Vami, nie zarábať na Vás. Preto stále premýšľame, či nejdú naše služby nejako vylepšiť. Všetko pre Vás zjednodušiť. Čo ide, zautomatizovať. Aby ste mali investovanie čo najpohodlnejšie a aby Vás stálo čo najmenej. Ale s plným komfortom a servisom. A stále sa pozeráme, ako to robiť, aby ste zarábali čo najviac. (V rámci Vášho výnosovorizikového  profilu, iste.) 
Preto sme napríklad boli prví, kto na Slovensku zaviedol kombinovanie pasívneho (ETF) a aktívneho investovania (podielových fondov).
A počúvame Vás. Každý rok sa Vás spýtame, čo si myslíte, že by Vám urobilo radosť, ak by sme vylepšili, pridali, posunuli.

Prečo by som mal dať prednosť I4L miesto banke?

Pretože sme špecialisti na investície, rozumieme im, chceme, aby sa Vaše peniaze zhodnocovali.
Pretože banky nechcú aby ste investovali. Pretože banky nechcú, aby ste zarábali priveľa.
Neveríte?
Čo banky robia? Čo je ich hlavný business? Vybrať od svojich klientov ich úspory a tie požičať iným svojim klientom. A  rozdiel medzi úrokmi na Vašom bežnom, sporiacim alebo termínovanom vklade a úrokovou sadzbou úveru je ich marža. Čím menej Vám dá za Vaše peniaze, tým pre ňu lepšie. Alebo naopak, čím viac zaplatíte za úver, tým viac banka zarobí.
My sme na tom inak, dostávame odmeny z objemu Vašich investícií. A čím viac Vaše investície zarábajú, rastú, zväčšujú sa, tým viac dostávame. My a Vy máme rovnaký záujem.

Prečo by som nemal dať prednosť inému obchodníkovi s cennými papiermi?

Pretože na slovenskom trhu nie je nikto iný, ako my.
Väčšina obchodníkov s cennými papiermi sa zameriava na klientov, ktorí chcú aktívne obchodovať. Buď sami, alebo s pomocou svojho obchodníka. To my nerobíme.
My sme ideálny partner pre tých, ktorí zarábajú, vytvárajú rezervy, ale nechcú večery tráviť čítaním hospodárskych výsledkov firiem.
Pre tých, ktorí už pochopili, že zarábať desiatky percent na investíciách ročne nie je príliš reálne, aj keď by to bolo pekné.

Investujte s nami!

Jedna skúsenosť je za desať motivačných obrázkov. Vyskúšajte si nás a urobte si svoj vlastný úsudok. Zanechajte nám svoj telefón, spojíme sa s Vami a bez akých koľvek záväzkov Vám ukážeme, čo dokážeme urobiť práve pre Vás.