Close

Investičný profesionál?

Ste a alebo chcete ním byť?

Možno ste už navštívili tú časť našej webovej prezentácie, kde komentujeme našu víziu a misiu. A možno  sa s ňou stotožňujete. Alebo proste len pre svojich klientov zjednávate investície a myslíte si, že mať špičkové, profesionálne zázemie, by bolo fajn. A ak by za to boli aj zaujímavé odmeny, tak si hovoríte, to je niečo, čo by sa mi páčilo. Tak prečo sa nepridáte?

Čo Vám dokážeme ponúknuť

Je jedno, či ste spoločnosť, s tímom spolupracovníkov, alebo jednotlivec.
Spolupracovať s nami môžete  dvoma spôsobmi,

  • buď vo vzťahu agenta
    (ako Samostatný finančný agent, Podriadený finančný agent alebo Viazaný investičný agent),
  • alebo by ste radi využívali naše odborné zázemie.

V čom sa tieto dve možnosti líšia, našim partnerom – agentom, zabezpečujeme plný servis, pod tým si môžete predstaviť obchodnú podporu, obchodne odbornú podporu aj investičnú odbornú podporu.
Ten, kto využíva len naše odborné zázemie, má prístup k veľkej časti odbornej podpory a k investičnej odbornej podpore.

Obchodná podpora

na zmluvách s klientmi je vedená Invest4Life ako sprostredkovateľ, teda všetky zmluvy a pokyny sa dejú v našom mene.

Zabezpečujeme svojim partnerom profesionálne administratívne zázemie, od textu a obsahu predzmluvných informácií, cez zmluvné vzťahy -zmluvy s klientmi po workflow pri administrácii a prípadne pri intervenciách. Všetky klientské  dáta máte uložené v našom CRM (systém riadenia vzťahov s klientmi) a kedykoľvek prístupné  pre svoju potrebu. Osobné aj investičné  záznamy z rokovania, rizikové profily, navrhnuté portfólia. 

Výborná vec, s CRM spolupracuje náš Poradenský softvér, klientove dáta zapisujete len raz. Potom si SW naťahuje klientské dáta automaticky. Úžasne to zjednodušuje a zrýchľuje uzatváranie zmlúv a hlavne servis.

A už ste videli naše bezpodpisové uzatváranie zmlúv?

Obchodná odborná podpora

pod ňou môžete hľadať zručnosti pre komunikáciu s klientmi.
Investičný  prezenter, ktorý slúži na predstavenie investícií a ako odpoveď na najčastejšie otázky klientov. Ako profesionálne a s prehľadom prezentovať, kde je Váš prínos pre klienta

Námietkovník, určite sa s tým tiež stretávate, s námietkami prečo práve ja nemôžem investovať. Alebo prečo je lepšie zhodnocovať peniaze inak. Námietky sa stále opakujú, preto na ne máme pripravené vybrúsené funkčné odpovede. S klientmi nemanipulujeme, jednoducho pred nich dávame fakty. A že sa stretnete s argumentom, ktorý v Námietkovníku nemáme? Tak ho doplníme. 

Niekomu to môže byť nepríjemné, ale so svojimi partnermi trénujeme, ako má správna prezentácia vyzerať. Workshopy spojené s tréningom, ako sa úspešne predávať

Nikoho do nich nenútime, ale vieme čo a ako robiť, čo funguje a čo nie. Objem majetku, ktorý spravujeme hovorí za nás.

Odborná investičná podpora

sme presvedčení, že doba, kedy stačilo byť iba výborným obchodníkom je už preč. Klienti sa stávajú sofistikovanejšími, majú skúsenosti, veľmi často preto, že sa spálili, dali na pekné reči ale realita bola iná. 

Že máte odbornú prípravu vyžadovanú legislatívou? To je samozrejme v poriadku a je to povinnosť. Ale tu máme na mysli niečo iné. Praktický pohľad na to, ako sa tvorí portfólio a prečo, porozumenie vzájomných súvislostí, čo sa ovplyvňuje a ako. Pravidelné komentáre toho, čo sa na trhoch dialo, zdôvodnenie. Výhľady na budúci vývoj. Servisné podklady ku konkrétnym investičným portfóliám, ktoré boli/ sú využívané klientmi.

A to všetko zrozumiteľne, ľudsky, tak aby s týmito informáciami mohli poradcovia pracovať priamo s klientmi. Informácie, ktoré sú síce odborné, ale v práci s klientmi ich denno-denne potrebujete.

Fakty, fakty, fakty, pretože tak je to fér

Našimi klientmi sú ľudia, ktorí sa chcú rozhodovať na základe faktov, nie na základe marketingových vyhlásení, aj keď treba vychádzajú z úst slávnych ľudí. Preto pracujeme tak, že im na stôl dáme jasné čísla, podklady, tak aby sa mohli kvalifikovane rozhodnúť, čo je pre nich najlepšie.
A na základe čoho  sa chcete rozhodovať Vy?

Preto nám príde logický tento postup – spojte sa s nami, zídeme sa na stručnú schôdzku, my Vám ukážeme, čo a ako presne robíme, dáme na stôl fakty. Poskytneme vám príklady našej podpory a vzory zmluvnej dokumentácie s klientmi aj medzi Vami a nami.
A uvidíte sami, že naše služby pre Vás budú významným prínosom.

Ak chcete poznať odpovede

Mám(-e) už klientov, ktorí investujú, budem(-e) sa o nich môcť starať aj naďalej?

Áno, budete. Umožníme vám, aby ste sa naďalej mohol(-i) o svojich klientov starať, len na vyššej úrovni s väčším pohodlím. Tiež zmluvne garantujeme, že ak by ste sa z nejakého dôvodu rozhodli zmeniť spoločnosť, ktorá vám poskytuje podporu, budeme rešpektovať to, že ste správcom klienta.

Ale spolupráca s vami nás bude stáť zbytočne časť provízií

Práve naopak. Ak vaši klienti „potečú“ cez nás, stanete sa súčasťou veľkého objemu aktív, vďaka ktorým máme dohodnuté vyššie provízie s partnermi. Takže sa kľudne môže stať, že nielen budete mať o dosť lepšiu podporu ako doteraz, ale i napríklad vyššie odmeny za vašu prácu ako doteraz. To znie docela zaujímavo, nie? A aj keď zvolíte variantu, že budete len využívať naše znalosti, celkom určite sa vám zvýši objem spravovaného majetku, a to čo zaplatíte nám sa vám aj tak vráti násobne na vyšších províziách. A nemali by ste zabudnúť ani na to, že vďakaobjemu poskytovaných služieb a zdieľanému rozloženiu nákladov, naše služby stoja výrazne menej, než keby ste si ich riešili iba a len pre seba, takže ušetríte.

Vy ale nerobíte poistenie ani hypotéky. Nerozumiete celku, tak prečo by som vás mal teda využívať?

Prečo operáciu srdca robí kardiochirurg a nie všeobecný lekár? Pretože sú odbory, kde je lepšie byť vysoko špecializovaný. Ale nie je to tak, že by sme nerozumeli hypotékam, alebo poisteniu, ale práve naopak. Vieme zostavovať riešenie, pre vytvorenie vlastných zdrojov pre budúcu kúpu nehnuteľnosti alebo započítavať do konceptu ochrany príjmov kapitál, ktorý klient postupne vytvára. Ale pre správne nastavenie riešenia investícií nie je rozhodujúce, ktorú banku klientovi v budúcnosti zvolíte alebo ktoré životné poistenie u klienta vychádza najlepšie v pomere cena / výkon. Ale dodáme vám perfektné riešenie v tej našej, investičnej, časti.

Mám(-e) vlastnú firemnú identitu, o ktorú nechceme prísť

Nezáleží, ktorú variantu spolupráce si vyberiete, v oboch prípadoch sme schopní udržať pre vašich klientov a vašich partnerov vašu korporátnu identitu. To, čo musíme dodržať a čo vyžadujeme, ale aj pre vás zabezpečujeme a garantujeme, sú zákonné požiadavky kladené na podnikanie na kapitálovom trhu. Logá, vzhľad hlavičkových papierov, medzi  požiadavky zvyčajne nepatria.

Som (Sme) u inej spoločnosti, čo mi (nám) môžete ponúknuť naviac?

Servis, zázemie, provízie, podporu, nemeníme dohodnuté podmienky, len preto že ste nesplnili nezmyselné objemy produkcie, ktoré vám niekto predpisuje, fér správanie a pohodoví ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a ktorí vás podržia. Naslúchame svojim partnerom a stále sa rozvíjame. Teda ponúkame vám všetko, čo potrebujete pre svoju úspešnú dlhodobú prácu.

Je nejaká otázka, na ktorú ste tu nenašli odpoveď a chceli by ste na ňu poznať odpoveď?

Napíšte nám, alebo zavolajte.

Spojte sa s nami

Diskrétne nezáväzne s Vami preberieme Vašu situáciu požiadavky a predložíme Vám ponuku,
tak aby ste poznali svoje možnosti.

Tak na čo čakáte, 😉
jediná investícia je Váš čas.